Vítejte na webových stránkách IONOS

Jsme největší hostingová společnost v Evropě. Nabízíme širokou škálu služeb pro malé a střední podniky.

Kdo jsme

IONOS je poskytovatelem hostingových služeb pro malé a střední podniky. Jsme zkušení odborníci v oblasti IaaS a naše portfolio služeb zahrnuje nejpokročilejší řešení v oblasti ukládání dat v digitálním prostoru. Jako největší společnost tohoto typu v Evropě obsluhujeme více než 8 milionů zákazníků. V našich datových centrech ve Spojených státech a v Evropě jsme zaregistrovali již více než 12 milionů domén.

Začínajícím podnikatelům pomáháme při prvních krocích podnikání v online světě a majitelům již fungujících společností pomáháme neustále se rozvíjet. Pomáháme velkým společnostem a jejich partnerům dosáhnout jejich obchodních cílů. Bez ohledu na to, jaké produkty nebo služby potřebujete – od nové domény přes vytvoření webové stránky až po přesun procesů do cloudového úložiště, rádi Vám pomůžeme sdílením našich inovativních řešení.

Spolehlivost a bezpečnost jsou pro nás klíčové. Naše síť datových center zajišťuje optimální výkon a geo-redundanci. Poskytujeme nejnovější technologie a hermetické zabezpečení dat v každé fázi spolupráce. Společnost má sídlo v Německu.

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý, proto se každý z našich zákazníků může spolehnout na rychlý a profesionální servis. Každý z konzultantů vám rád pomůže vybudovat existenci Vaší společnosti v síti. Technická podpora je zcela zdarma.

Poskytujeme Vám nejnovější technologie za dobré ceny a bez zbytečných formalit. Nejlepší spolupráce je taková, která nevyžaduje pomoc právníků, a proto se snažíme, aby naše smlouvy a dokumenty byly čitelné a srozumitelné. Naším cílem je Váš úspěch v síti.

image.alt

Příběh

Společnost 1 & 1 byla založena v roce 1988 a jejím hlavním cílem bylo zpřístupnit nejnovější snadno pochopitelné technologie pro všechny. Od samého začátku vyvíjí společnost efektivní, spolehlivé a bezpečné produkty při budování vlastních datových center. To umožnilo zahájit online podnikání a využít nejnovější technologické vybavení již milionům zákazníků.

Po úspěchu v Evropě nadešel čas pro USA. Společnost 1 & 1 vytvořila společnost 1 & 1 Inc. v roce 2003 v Chesterbrooku v Pensylvánii. Po pouhém roce, v listopadu 2004, se společnost stala jedním z 10 nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu ve Spojených státech. Pro lepší řešení potřeb zákazníků bylo v Lenexu v Kansasu otevřeno nové datové centrum se 40 000 servery. Společnost v roce 2010 posílila své postavení na trhu akvizicí mail.com. Úspěch na trhu a mnohaleté zkušenosti s vytvářením serverů pro cloudová řešení vedly k dalším strategickým akvizicím a v důsledku toho se společnost stala celkovým lídrem. Společnost 1 & 1 se stala jedním z klíčových poskytovatelů těchto služeb na světě a zároveň největším registrátorem domén v Evropě. Díky technologicky vyspělé infrastruktuře umožňují 1 & 1 klientům bezpečné a snadné používání cloudových řešení.

image.alt

1&1 IONOS

Abychom i nadále mohli podporovat naše zákazníky v používání nejnovějších technologií, v roce 2018 spojila společnost 1 & 1 své hostingové služby, aplikace a servery s cloudovými řešeními ProfitBricks, čímž vznikla skupina 1 &1 IONOS.

1 & 1 IONOS neustále pracuje na poskytování služeb nejvyšší kvality pro klienty z celého světa.

1 & 1 IONOS je součástí skupiny United Internet.

image.alt

IONOS GROUP

Více než 30 let zkušeností

Největší hostingová společnost v Evropě

12 milionů spravovaných domén

8 milionů smluv s klienty po celém světě

15 poboček v 9 zemích

2 000 zaměstnanců ve 40 zemích

Více než 90 000 operačních serverů

10 georedundantních datových center s certifikací ISO 27001

Komplexní zákaznický servis

1 & 1 IONOS

Buďte v síti jako doma

10

datových center v 5 zemích

Zaručujeme nejvyšší kvalitu služeb – pokud s nimi nejste spokojeni, můžete do 30 dnů požádat o vrácení peněz.

90 000

serverů

Naše hardwarová řešení jsou nejpokročilejší v USA a Evropě.

12 MILIONŮ

registrovaných domén

A toto číslo stále roste! Nikde nenajdete tolik různých možností za tak skvělé ceny.

8555x

rychlejší připojení

Naše servery se připojují k Internetu 8 500krát rychleji než běžné domácí servery.