Logo onedrive
  1. Marketplace
  2. Služby Microsoft
  3. Microsoft OneDrive pro firmy

Vaše úložiště v cloudu dostupné na jakémkoli zařízení

Microsoft OneDrive pro firmy

Postarejte se o bezpečnost souborů ve své firmě s Microsoft OneDrive pro firmy, který obsahuje pokročilé šifrovací funkce. Můžete také zlepšit spolupráci se svými kolegy, stačí jen sdílet soubor, který se poté stane společným místem pro práci odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení.

Vyberte si plán

  • Šifrování dat

  • Přístup k souborům z jakéhokoliv místa

  • Spolupracujte s kýmkoliv

  • Pracujte online nebo offline formou na OneDrive

  • Používejte OneDrive na počítači a mobilních zařízeních

  • 1TB nebo neomezené rozsáhlé cloudové úložiště pro vaše soubory

Podrobný popis

Jednoduché úpravy, sdílení a ukládání ve OneDrive

Ukládejte, upravujte a sdílejte soubory odkudkoliv. Změny provedené v dokumentech, souborech a složkách jsou automaticky synchronizovány v cloudu nebo lokálně, což vám umožní prohlížet a upravovat dokumenty online nebo offline formou na PC, Mac či mobilním zařízení.

Spolupráce

Díky aplikaci OneDrive spolupracujte rychleji a efektivněji s vašimi spolupracovníky a klienty. Služba OneDrive z balíku Office vám usnadní online týmovou spolupráci v reálném čase a ušetří čas při aktualizaci programů. To využijete především v aplikacích kancelářského balíku Office, který obsahuje mimo jiné Word, Excel nebo PowerPoint.

Plná mobilita i přístup k souborům kdykoliv a kdekoliv s OneDrive

Cestujete nebo pracujete často na dálku a potřebujete mít vždy k dispozici firemní soubory nebo složky? S mobilní aplikací OneDrive, která je přístupná pro systémy Android, iOS a Windows, budete vždy ve spojení se svými soubory i složkami z jakéhokoli místa a v jakoukoliv dobu.

126,50 Kč

Propagace za první měsíc a rok

98,86

bez DPH / měsíc

Snadná konfigurace

Bezpečné online platby

Profesionální technická podpora