Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Služby Microsoft
  3. Microsoft 365 Business Standard

Komplexní balíček

Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard je komplexní kancelářský balíček

Využijte řešení od Microsoftu, které vám umožní používat vždy aktuální verze programů. Microsoft 365 Business Standard obsahuje online aplikace, klasické aplikace nainstalované na PC nebo Mac, zabezpečený disk OneDrive, MS Teams komunikátor a elektronickou poštu Exchange.

Balíčky

Podrobný popis

Microsoft 365 Business – nová platforma, stejná kvalita

Nová platforma společnosti Microsoft je výkonný cloud, který kombinuje to nejlepší ve své třídě, tzn. všechny aplikace sady Office, inteligentní cloudové služby a pokročilé zabezpečení pro malé a střední firmy.

ms365_icons.jpeg

Rychlejší rozvoj firmy s Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business Standard je komplexní balíček, který zahrnuje všechny potřebné nástroje pro spolupráci – Microsoft Teams (videokonference a firemní chat), Office aplikace (Word, Excel, PowerPoint nebo Outlook ve verzi pro PC, Mac a online), elektronickou poštu Exchange a 1TB disk OneDrive pro sdílení souborů.

Lepší komunikace díky Microsoft Teams

Microsoft Teams je nový komunikátor dostupný v balíčku Microsoft 365 Business Standard. Slouží jako základna týmové práce ve vaší společnosti. Služba Teams vám umožňuje snadno pracovat odkudkoli a kombinovat všechny prvky související s efektivní spoluprací – chat, schůzky a videokonference, stejně jako přímou editaci souborů v aplikaci.

Devices2_2-min.png

Outlook 365 – funguje všude, kde se nacházíte

Přenosná zařízení, počítač Mac, Outlook pro Windows nebo na Webu jsou verze nejpopulárnějšího e-mailového klienta, který můžete použít v balíčku Microsoft 365 Business Standard. Díky plné synchronizaci týmových kalendářů můžete snadno uspořádat projektové setkání.

Lepší spolupráce s aplikacemi dostupnými na počítači i online

Spolupracujte v reálném čase odkudkoli na světě. Jediné, co musíte udělat, je jedním kliknutím sdílet vaše dokumenty a vyzvat ostatní, aby přispívali nebo je komentovali. Navíc máte jistotu, že každý ve vaší organizaci má aktuální verzi souboru.

M365-co-op.jpg

 

383,60 Kč

Propagace na první rok nebo měsíc

241,11

bez DPH / měsíc

Snadná konfigurace

Profesionální technická podpora

Bezpečné online platby