Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Služby Microsoft
  3. Microsoft 365 Business Basic

Firemní e-mail od Microsoftu

Microsoft 365 Business Basic

Microsoft Platforma vytvořená pro online spolupráci

Vylepšete práci svého týmu pomocí nástrojů, které byly pro tento účel vytvořeny. Microsoft 365 Business Basic umožní spolupráci v reálném čase, používání firemních e-mailů, firemního chatu, online uložiště na disku a vždy aktualizované nástroje pro videokonference.

Balíčky

Podrobný popis

Microsoft 365 Business – nová platforma, stejná kvalita

Nová platforma společnosti Microsoft je výkonný cloud, který kombinuje to nejlepší ve své třídě, tzn. všechny aplikace sady Office, inteligentní cloudové služby a pokročilé zabezpečení pro malé a střední firmy.

ms365_icons.jpeg

Nové komunikační centrum s Microsoft Teams

Díky Microsoft Teams můžete organizovat týmovou práci nejen v kanceláři ale i na dálku. Nový komunikátor je centrem týmové práce, který kombinuje funkce podnikového komunikátoru, nástrojů pro připojení a videokonference, úložiště souborů nebo skupinové konverzace. Teams nahradil popularní řešení Skype pro firmy.

Devices2_2-min.png

Word, Excel, PowerPoint – nástroje přizpůsobené pro online práci

Využijte nejpopulárnější programy Office balíčku, jako jsou Word, Excel, Outlook a PowerPoint v online verzi. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se k účtu pomocí webového prohlížeče a začít pracovat. Online verze umožňují pracovat několika lidem současně ve stejném čase.

Bezpečné úložiště souborů na OneDrive

OneDrive pro firmy je bezpečné cloudové uložiště, které vám umožní pohodlně sdílet soubory se svým týmem. Vždy k nim budete mít přístup v telefonu, tabletu nebo počítači. Každý účet Microsoft 365 Business Basic obdrží až 1 TB použitelného uložiště.

hero-devices (1).png

Spolehlivá elektronická pošta Microsoft Exchange

Balíček Microsoft 365 Business Basic také zahrnuje Microsoft Exchange. Tato služba vám umožní vytvořit profesionální e-mailovou adresu ve vaší vlastní doméně a díky 50GB prostorné schránce si nemusíte dělat starosti s chybějícím úložištěm pro zprávy od vašich zákazníků.

 

159,80 Kč

Propagace na první rok nebo měsíc

107,16

bez DPH / měsíc

Snadná konfigurace

Profesionální technická podpora

Bezpečné online platby