Balíček kancelářských nástrojů

Aplikace Microsoft 365 pro firmy

Nejlepší kancelářské aplikace v jednom balíčku

Aplikace Microsoft 365 pro firmy(Office 365 Business) jsou klasické aplikace pro PC a Mac. V balíčku získáte pravidelné aktualizace pro Word, Excel, PowerPoint a vždy používáte jejich nejnovější a nejbezpečnější verzi. Tato verze také obsahuje OneDrive pro firmy, tj. bezpečný cloud s kapacitou 1 TB.

Balíčky

Podrobný popis

Seznamte se s novou platformou Microsoft 365 Business

Nová platforma společnosti Microsoft je výkonný cloud, který kombinuje to nejlepší ve své třídě, tzn. všechny aplikace sady Office, inteligentní cloudové služby a pokročilé zabezpečení pro malé a střední firmy.

ms365_icons.jpeg

Aktualizace aplikací sady Office zdarma

Balíček má vždy aktuální verzi všech aplikací, jako jsou Word, Excel nebo Outlook. Vždy používáte jejich nejlepší verzi a nejnovější funkce.

Stačí jedno kliknutí a přenesete se na nejnovější verzi svých oblíbených programů z řady Office pro firmy. Aktualizace balíčku garantuje, že používáte nejnovější aktualizace zabezpečení a oprav.

Nainstalujte balíček Office 365 na více zařízeních – PC, Mac, Android a iOS

ms365 business.png

Licence Microsoft 365 pro firmy umožňuje instalaci balíčku až na 5 počítačích, 5 tabletech a 5 telefonech jednoho uživatele. Mějte s sebou máte všechny aplikace balíčku, bez ohledu na to, na jakém zařízení pracujete – PC, notebook, telefon nebo tablet.

Cloudové úložiště nebo OneDrive pro firmy

hero-devices (1).png

1 TB cloudového úložiště OneDrive pro každého uživatele umožňuje upravovat a sdílet dokumenty, fotografie a další soubory z jakéhokoli zařízení. Nejdůležitější informace jsou vždy k dispozici díky vyhledávači, který vždy najde to, co hledáte.

 

319,00 Kč

Propagace na první rok nebo měsíc

214,32

bez DPH / měsíc

Snadná konfigurace

Profesionální technická podpora

Bezpečné online platby